فرش هوشمند

f

قابلیت تاثیر گذاری عمیق بر ذهن مخاطب

چه میشد اگر ناگهان زمین زیر پای شما با رنگهای شاد حرکت و صدا زنده شود؟!!این توصیف فرش هوشمند است!فرش هوشمند خط جدیدی در روش خلق تبلیغات ماندگار و کسب مزیت رقابتی ارزشمند برای کسب و کارها ایجاد مینماید!
فرش هوشمند با ایجاد تصاویری روی سطح زمین که به حرکت دست و پا واکنش نشان میدهد،فرصت مناسبی برای تبلیغات فراهم می آورد.فرش هوشمند بخصوص برای کودکان بشدت جذاب بوده و براحتی درگیر آن شده و والدین گاهی ساعتها میبایست بازی فرزندان خود را تماشا کنند و این زمان مناسبی برای دیده شدن است! 

فرش هوشمند دارای افکت های متنوع متناسب با فضامیباشد!یک تالار عروسی را در نظر بگیرید که فرشی از گلهای رز را زیر پای عروس و داماد پهن کرده و با حرکت روی آن گلها کنار رفته و تجربه به یاد ماندنی را برای همه ثبت مینماید!مهیج بودن این تصاویر در این است که در هر افکت میتوان تصاویر و یا فیلم دلخواه خود را جایگزین تصاویر از پیش تعیین شده نمود!

اجزای تشکیل دهنده فرش هوشمند

pro

پروژکتور 

حداقل ۴۰۰۰ لومن

narm

نرم افزار مخصوص فرش هوشمند

UIF PRO software

pc

کامپیوتر

ویندوز ۱۰

sensor

سنسور

سنسور حرکتی

نحوه عملکرد فرش هوشمند

فرش هوشمند با استفاده از یک ویدیو پروؤکتور نصب شده روی سقف و تعدادی سنسور و دوربین ،تصویری روی زمین ایجاد کرده که نسبت به حرکت افراد واکنش نشان میدهد.این واکنش ها میتواند با افزودن موسیقی به آن حس و حال متفاوت و بینظیری برای افراد ایجاد نماید!
در فناوری فرش هوشمند توسط سنسور نصب شده در کنار پروژکتور ،عبور افراد تشخیص داده شده و اطلاعات را به نرم افزار مدیریت فرش هوشمند ارسال مینماید.داده ها توسط نرم افزار و سیستم پردازش شده و به پروؤکتور برای نمایش ارسال میگردد.
ابعاد تصاویر ایجاد شده توسط فرش هوشمند وابسته به ارتفاع سقف و نوع لنز پروژکتور میباشد.در ارتفاع ۳ متری حدود تصویر ایجاد شده بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ اینچ میباشد. بسته به میزان نور محیط، لومن پروژکتور و فضای محیط که داخل ساختمان باشد یا خارج آن و در فضای آزاد کیفیت تصویر ایجاد شده تعیین میگردد.

a
panel
panel

پنل مدیریت

calib
calib

کالیبراسیون اتومات

price
price

قیمت مناسب

null
null

دارای کمترین میزان سایه

effect
effect

دارای ۲۰ افکت مخصوص

control
control

کنترل از راه دور

مدل های مختلف فرش هوشمند 

۱۰ اسفند، ۱۳۹۶