تیم کاری

احمد پوررضا مدیر تولید
احمد کارشناسی ارشد الکترونیک است و مدیر تولید و مشاور فناوری شرکت. وی موسس اصلی شرکت است و اشراف کافی به اکثر زمینه های مدیریت فناوری را داراست. و دارای چندین سال تجربه در حوزه طراحی بردهای الکترونیکی و محصولات لمسی و تعاملی! او عاشق موسیقی لایت و فیلم های رئال است!

pourreza@usensi.ir

مدیریت پروژه
مدیریت توسعه محصول
طراحی
مهندسی معکوس
محیا بهلولی متخصص برنامه نویسی
محیا متخصص برنامه نویسی است و البته به همه هنرهای روز دنیا آگاهی دارد و حتی دارای برند شخصی نیز میباشد. او کارشناسی ارشد کامپیوتره و توانمندی های او غیر قابل شمارشه!از عکاسی تا نقاشی و کیف های دست دوز تا نوشتن پیچیده ترین برنامه ها!او بسیار خوش اخلاقه !

Bohluli@usensi.ir

برنامه نویسی
طراحی
عکاسی
مدیریت بحران
مرضیه خزایی مدیر عامل
مرضیه کارشناسی ارشد مخابرات و هم موسس شرکت رایانیک است و به دلیل علاقه به کارهای پیشرو و پر چالش وارد حوزه تولید محصولات لمسی و تعاملی شده است.نوآوری در حل مسایل جز ویژگی های کاری اوست! او عاشق پیاده روی شنا فیلم های معمایی و کتابه و به استراتژی های کسب و کار مسلط است

CEO@usensi.ir

رهبری
حل مسایل
مذاکره
استراتژی های نوین کسب و کار
وحید مختارزاده متخصص برنامه نویسی
وحید دایره المعارف برنامه نویسی است که با بیش از یک دهه تجربه، به همه زبانهای برنامه نویسی مسلط است! پشتکار و مهارت او مثال زدنی است،او عاشق موسیقی راک،کنابهای فلسفی و فیلم های علمی تخیلی است!
قاسم فضل الهی نیروی تولید
قاسم مهارت فوق العاده ای در کارهای اجرایی دارد و بسیار مسئولیت پذیر و پر تلاش است. وی کارشناسی مکانیک ساخت و تولید دارد و از نیروهای زبده بخش تولید است. او عاشق پسر کوچولو و دوست داشتنی اش است
امین فضل الهی نیروی تولید
امین کارشناسی تاسیسات دارد و بسیار پر تلاش است وی مهارت عالی در کار با ابزارهای مکانیکی مختلف دارد و تجربه قابل قبولی در اجرای پروژه های فنی دارد.
اسفند ۱۵, ۱۳۹۶