درباره ما

درباره یوسنسی

در دنیای تجارت امروز،روش های قدیمی برای معرفی محصولات و خدمات به مشتری جذابیت زیادی ایجاد نکرده و باعث ماندگاری در ذهن مشتری نمی­شود.میتوان با بهره گیری از جدیدترین فناوری های روز دنیا، به چشمان مخاطب خود احترام گذاشت و محصولات و خدمات خود را بصورت مدرن ارزانی داشت و به  کسب و کارتان چهره جدیدی هدیه دهید.

تیم همکاران و پژوهشگران شرکت دانش بنیان سپهر نوآفرینی رایانیک (سهامی خاص)  با نام تجاری یوسنسی ارزش ها و نیازهای کسب و کارها را شناسایی کرده و با ارائه راهکارهای خلاقانه کنش گرا ،فناوری های نوین را با نوآوری هنری در هم آمیخته تا کسب و کار مشتری متمایز شده و در برابر هماوردانش ارزش آفرینی بیشتری داشته باشد و از طرفی برای مخاطبان نیز دلنشین تر گردد.

استفاده از محصولات لمسی و کنش گرا در کسب و کارها به برندها قدرت میدهد که مخاطبانشان از  تجربه کاربری همه جانبه و جذابی بهره مند شده وبا سطح بینظیر و غیر قابل انتظاری از ارائه خدمات مواجه شوند که منجر به ایجاد مزیت رقابتی ماندگار برای کسب و کارها خواهد شد.

سرعت و دقت در ارائه سرویس و خدمات و رضایتمندی مشتری جز اهداف اصلی شرکت است. واحد خدمات پس از فروش شرکت نیزبا انگیزه ی ایجاد آرامش خاطر به مشتریان در قبال خرید محصولات و خدمات این شرکت، در تلاش بی وقفه می باشد.
ازدیگر نقاط بارز این مجموعه، واحد تحقیق و توسعه است که با انگیزه و همت نیروهای مستعد و علاقه مند و با فعالیت پیوسته و هدفمند بکار خود برای ارایه بهترین خدمات و برترین تکنولوژی های روز دنیا آماده خدمت رسانی است.

b
b

نوآوری

به منظور ارائه بهترین خدمات به کاربران محصولات رایانیک،تیمی از برترین پژوهشگران در دپارتمان تحقیق و توسعه در حال تلاش شباه روزی هستند!

ent
ent

انعطاف پذیری در طراحی و توسعه

آگاهی در زمینه متریال های گوناگون و تحقیق راجع به انواع فناوری های مدرن و اشتیاق شدید تیم کاری!
اینها سنگ بنای شرکت رایانیک در ایجاد یک تجربه شگفت انگیز است!

sad
sad

بهترین کیفیت قطعات

ما از بهترین قطعات موجود در بازار برای خلق یک محصول با ارزش و قابل اعتماد و مقاوم در هر محیطی استفاده میکنیم.

service
service

خدمات همه جانبه

خدمات رایانیک،شامل مشاوره تخصصی رایگان برای انتخاب محصول مناسب برای صنایع مختلف ،راه اندازی و نصب محصولات بوده و تا یک سال محصولات گارانتی دارند.

aa
aa

تولید ملی

با افتخار اعلام میکنیم مراحل طراحی ،توسعه و ساخت بدست نخبگان ایرانی وکاملا در ایران اتجام شده که با هوش سرشار،هنر و فناوری و ابتکار را با هم ترکیب کرده اند.

tajrobe
tajrobe

تجربه

با تشکر از مهندسان خبره و با تجربه،از تیم فروش گرفته تا تیم طراحی و سخت افزار ،رایانیک قادر به ساخت بهترین محصولات و خلق شگفتی در کسب و کارها است.

ارزش های یوسنسی

ما باور داریم که مشتری ما شایسته نگاهی ویژه است پس ما ما با او شایسته و حرفه ای برخورد میکنیم.

ما به ارزش آفرینی نوآورانه و هنری باور داریم و تلاش میکنیم که اینها سبب برتری کسب و کار مشتریانمان باشد.

۲۱ آبان، ۱۳۹۶