درباره ما

درباره یوسنسی:

در دنیای تجارت امروز،روش های قدیمی برای معرفی محصولات و خدمات به مشتری جذابیت زیادی ایجاد نکرده و باعث ماندگاری در ذهن مشتری نمی­شود.میتوان با بهره گیری از جدیدترین فناوری های روز دنیا، به چشمان مخاطب خود احترام گذاشت و محصولات و خدمات خود را بصورت مدرن ارزانی داشت و به  کسب و کارتان چهره جدیدی هدیه دهید.

تیم همکاران و پژوهشگران شرکت دانش بنیان سپهر نوآفرینی رایانیک (سهامی خاص)  با نام تجاری یوسنسی ارزش ها و نیازهای کسب و کارها را شناسایی کرده و با ارائه راهکارهای خلاقانه کنش گرا ،فناوری های نوین را با نوآوری هنری در هم آمیخته تا کسب و کار مشتری متمایز شده و در برابر هماوردانش ارزش آفرینی بیشتری داشته باشد و از طرفی برای مخاطبان نیز دلنشین تر گردد.

استفاده از محصولات لمسی و کنش گرا در کسب و کارها به برندها قدرت میدهد که مخاطبانشان از  تجربه کاربری همه جانبه و جذابی بهره مند شده وبا سطح بینظیر و غیر قابل انتظاری از ارائه خدمات مواجه شوند که منجر به ایجاد مزیت رقابتی ماندگار برای کسب و کارها خواهد شد.

سرعت و دقت در ارائه سرویس و خدمات و رضایتمندی مشتری جز اهداف اصلی شرکت است. واحد خدمات پس از فروش شرکت نیزبا انگیزه ی ایجاد آرامش خاطر به مشتریان در قبال خرید محصولات و خدمات این شرکت، در تلاش بی وقفه می باشد.
ازدیگر نقاط بارز این مجموعه، واحد تحقیق و توسعه است که با انگیزه و همت نیروهای مستعد و علاقه مند و با فعالیت پیوسته و هدفمند بکار خود برای ارایه بهترین خدمات و برترین تکنولوژی های روز دنیا آماده خدمت رسانی است.

ارزش های یوسنسی:

ما باور داریم که مشتری ما شایسته نگاهی ویژه است پس ما ما با او شایسته و حرفه ای برخورد میکنیم.ما به ارزش آفرینی نوآورانه و هنری باور داریم و تلاش میکنیم که اینها سبب برتری کسب و کار مشتریانمان باشد.

 

 

سابقه

شروع فعالیت با دو محصول و گسترش تیم تحقیق و توسعه

 

 

 

jan 15 2013

ساخت میز و کیوسک لمسی در طرح های مختلف و شروع فاز تحقیقاتی  میز لمسی رستورانی به صورت تخصصی

march 2014
آبان ۲۱, ۱۳۹۶